Dla domu i biznesu

„Przejście gospodarstw domowych i firm na OZE jest banalnie proste i szybkie, a dzięki funkcjonującym program – niedrogie. Daje ponadto szereg korzyści – od wymiernej, jaką jest oszczędność, aż po kluczową dla naszej przyszłości – realną poprawę jakości środowiska, w którym żyjemy.”

Seweryn Ślaski

Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala na pozyskiwanie ze słońca energii elektrycznej na potrzeby prowadzenia gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Podstawowym elementem systemu są zamontowane na dachu panele słoneczne. Zbudowane z krzemu pochłaniają fotony, czyli jednostki światła słonecznego i dzięki specjalnemu systemowi połączeń elektronów najpierw wytwarzają prąd stały [energię elektryczną], a później  przekształcają go w prąd zmienny [energię elektryczną].

Instalacje fotowoltaiczne dla domu i biznesu realizowane przez SVERINUS są:

 • OPŁACALNE
  Aż o 90% obniżają koszty energii elektrycznej zużywanej w domu czy firmie

 • BEZOBSŁUGOWE
  Użytkowanie instalacji, po jej uruchomieniu, nie wymaga żadnych nakładów finansowych i prac

 • EKOLOGICZNE
  Korzystanie z OZE ogranicza emisję szkodliwych substancji do środowiska

 • TANIE
  Dzięki kompleksowej obsłudze pomagamy uzyskać dotacje oraz skorzystać z ulgi podatkowej

Energia, która zostaje wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną jest na bieżąco wykorzystywana przez gospodarstwo domowe lub przedsiębiorstwo, bez pobierania energii z sieci publicznej. Dodatkowo, nadmiar wyprodukowanej przez instalację energii zostaje przesyłany do sieci publicznej, gdzie jest magazynowany. Zgodnie z zapisami ustawy o OZE właściciel mikroinstalacji może ów nadmiar odebrać z sieci w ciągu roku. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które uniezależnia zarówno gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa od wzrostu cen prądu.

Dołącz do grona naszych Klientów i także zacznij produkować prąd!
Masz pytania? Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SVERINUS Energy S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 181b. Dane przetwarzane są zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ("RODO"). Zakres przetwarzania danych osobowych określa Polityka Prywatności, dostępna na stronie internetowej Spółki: Polityka prywatności