Akcja #ZielonyAlarm

Auto

Misją spółki SVERINUS Energy S.A. jest dbanie o środowisko, a co za tym idzie – bezpieczeństwo obecnych i przyszłych pokoleń. Jednym z członków naszego zespołu jest strażak OSP. Jego ogromna odwaga oraz opowiadane przez niego historie zainspirowały nas do organizacji akcji #ZielonyAlarm, która ma na celu wesprzeć jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na czym polega akcja #ZielonyAlarm?

Ochotnicy są prawdziwymi bohaterami, dlatego jak najbardziej zasługują na dofinansowanie. To świetny sposób na to, by odwdzięczyć im się za ich ciężką pracę i poświęcenie. Każde dodatkowe wsparcie zwiększa szanse na uratowanie większej liczby ludzi, domów, zwierząt itp. Do akcji #ZielonyAlarm mogą dołączyć współpracujący z nami Klienci, a także jednostki, które wyrażą chęć udziału. W jej ramach przekazujemy część naszych dochodów z realizacji instalacji fotowoltaicznych na poczet strażaków z OSP. Nie ustaliliśmy żadnej minimalnej ani maksymalnej kwoty dofinansowania. Dzięki temu można bez limitu wspierać wybraną jednostkę. 

Jak wziąć udział w akcji #ZielonyAlarm?

Pierwszy etap wsparcia skierowany jest dla województw:

  • zachodniopomorskiego,
  • wielkopolskiego,
  • lubuskiego.

Każda jednostka, która chce wziąć udział w akcji #ZielonyAlarm i otrzymać dofinansowanie, powinna:

  1. Zarejestrować się do akcji poprzez wiadomość na: bok@sverinusenergy.pl
  2. Zachęcić znajomych oraz bliskich do zakładania naszych instalacji fotowoltaicznych, a także dalszego rozpowszechniania naszej akcji.
  3. Odebrać gwarantowaną nagrodę w wysokości 500 zł za każdy wykonany przez nas system PV (przypisany do jednostki)!

Klienci podpisujący z nami umowę na montaż instalacji fotowoltaicznej mogą wskazać jednostkę OSP (poprzez odpowiedni wpis na umowie). Każda taka realizacja to 500 złotych dofinansowania. Kiedy zaś uda nam się wykonać 100 instalacji, nagroda się zwiększa – przekazujemy wtedy na ten cel aż 50 000 złotych!

Biorąc udział w akcji #ZielonyAlarm ma się realny wpływ na świat, w którym się żyje. Wspólnie możemy zadbać o to, by Twoja okolica była bardziej przyjazna i bezpieczniejsza.

  • Jesteś strażakiem OSP? Zarejestruj swoją jednostkę i nagłośnij akcję.
  • Planujesz założyć instalację fotowoltaiczną? Wesprzyj strażaków z okolicznej jednostki OSP. Nie słyszeli o naszej akcji? Opowiedz im o niej i zaproś do wzięcia udziału.

Połączmy siły w walce o środowisko oraz życie i zdrowie ludzi!